Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany!

2013-03-07 • Komentarze(0)

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę, dodając jej więcej funkcjonalności w celu silniejszej interakcji z klientami. Na pewno zdążyliście Państwo zauważyć, że zmienił się  design strony, mamy nadzieje że będzie on bardziej przyjazny pod względem nawigacyjnym i funkcjonalniejszy dla użytkownika. Nowością na stronie jest system artykułów z modułem komentowania. "Artykuły" zostały podzielone na 4 kategorie, pokrótce omówię ich tematykę.Reportaż Ślubny - Blog ślubny naszych Drogich klientów. Postaramy się na nim zamieszczać mały reportaż i kilka ujęć z każdej sesji ślubnej, którą wykonamy. Post będzie można wklejać na swoją tablice serwisu Facebook, dzięki czemu bez problemu, będą mogli państwo udostępnić taki skrót swojej rodzinie czy znajomym. 

Fotografia Ogólnie – W związku z tym, że zajmujemy się wywoływaniem zdjęć, a naszą wspólną pasją jest fotografia, w celu podwyższenia jakości zdjęć wywoływanych u nas w zakładzie, powstał właśnie ten dział. Będziemy w nim zamieszczać liczne poradniki, jeśli czas pozwoli to nawet w formie Video, gdzie główną tematyką będzie „Fotografia”.

PhotoShop Tutorials - Jak sama nazwa wskazuję na naszej stronie znajdą się również poradniki w formie artykułów i video kursów, znanego oprogramowania graficznego – ADOBE PhotoShop. Mamy nadzieje, że dzięki ujawnionym przez nas sztuczką tego programu. Wasze zdjęcia nabiorą nowej formy wykonania , a zdobyta wiedza przyda się nie tylko do retuszu swoich zdjęć, ale również do wykorzystania Photoshopa w innych celach np. projektowanie własnego logo firmy, ulotki, czy plakatu i wiele innych.

Życie FotoSM - To nic innego jak system newsów, ogłoszeń, promocji które dotyczą naszego zakładu fotograficznego, mogą tam również znaleźć się BackStage-e (reportaże z sesji od zaplecza).

W dalszej pracy remontowej strony, postanowiliśmy podzielić galerie na kategorie z różną tematyką, umożliwimy w ten sposób ominięcie działów, z których użytkownik nie skorzysta, w skutek czego odnajdzie szybciej interesujące go portfolio.

Pod menu "Produkty", zamieściliśmy informacje na temat wszystkich produktów które wykonujemy na miejscu w zakładzie, począwszy od: zdjęć do dokumentów, legitymacji, paszportu; skończywszy na produktach bardziej materialnych np. foto-albumy, foto-kubki, wydruki na płótnie i wiele innych.

Mamy nadzieje, że dokonane przez nas zmiany i zamierzenia odbiorą Państwo pozytywnie i bez problemów będą Państwo mogli surfować po naszej firmowej witrynie.


kod z obrazka